HOKEJ NA LODZIE. Zrzutka trwa! Kibice z pomocą dla biało-niebieskich

07 maja 2020 Autor: png
Kibice biało-niebieskich zbierają pieniądze na rzecz hokejowego zespołu Re-Plast Unii. Fot. (png)

Kibice biało-niebieskich zbierają pieniądze na rzecz hokejowego zespołu Re-Plast Unii. Fot. (png)

Do końca tegorocznych wakacji potrwa zbiórka organizowana przez kibiców biało-niebieskich. Fani ciągle zbierają pieniądze dla swojego ukochanego klubu. Fundusze zostaną przekazane na rzecz hokejowej drużyny wicemistrza Polski, czyli Re-Plast Unii Oświęcim. Póki co, na koncie jest 19,132 zł.

Pandemia koronawirusa odbiła się niestety także na kondycji finansowej sportowych organizacji. Kryzys dotknął wszystkich, także kluby.

Wiadomo, że największe zyski do klubowej kasy Re-Plast Unii miały przynieść półfinały hokejowego play-off, a później mecze o medale. Niestety udało się rozegrać tylko ćwierćfinały. Półfinały, finał i mecze o trzecie miejsce, które najpewniej wypełniłyby lodowiska do ostatnich miejsc, zostały z powodu epidemii odwołane. To dla czterech polskich klubów (GKS Tychy, Re-Plast Unia, JKH GKS Jastrzębie, HC Tauron GKS Katowice) olbrzymie straty finansowe.

Z pomocą pospieszyli zatem kibice oświęcimskiej Unii. Zorganizowali oni zbiórkę na popularnym portalu zrzutka pl. Potrwa ona do końca sierpnia i każdy sympatyk oświęcimian może dowolną kwotą wesprzeć swój ukochany klub.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Metallica, 07.05.2020 14:05
Witam czy zna ktoś wykonawcę piosenki na początku meczu jak UNIA wychodzi na lód pozdrawiam