HOKEJ NA LODZIE. Zwycięstwo obowiązkiem. Będzie patrzyła cała Polska!

24 stycznia 2018 Autor: png
Sezon zasadniczy wkracza w decydującą fazę. Fot. Szymon Chabior

Sezon zasadniczy wkracza w decydującą fazę. Fot. Szymon Chabior

Szalenie istotny w kontekście walki o "szóstkę" mecz między Unią i gdańską Automatyką będzie bezpośrednio transmitowany. To spotkanie 2 lutego pokaże TVP Sport. Prawdziwy kibic wybierze się jednak do hali lodowej, aby wspomóc swoich ulubieńców. Wcześniej biało-niebieskich czekają pojedynki z JKH GKS Jastrzębie, Naprzodem Janów i Tauronem KH GKS Katowice.

Sezon zasadniczy powoli wkracza w decydującą fazę. Do rozegrania pozostało już tylko siedem serii spotkań. Sytuacja w środku tabeli jest wyjątkowo ciekawa. Unia ciągle ma szanse na piąte miejsce, ale musi także pamiętać o goniących oświęcimian zespołach z Gdańska i Opola. Automatyka traci do zespołu Jirziego Sejby tylko jeden, a opolanie pięć punktów.

Póki co, unici muszą się skupić na najbliższym pojedynku z Jastrzębiem. JKH GKS to spore zaskoczenie in plus w tym sezonie, ale zespół absolutnie do ogrania w Oświęcimiu. Inna sprawa, że Robert Kalaber wykonuje w Jastrzębiu kapitalną robotę. Unia musi za wszelką cenę szukać punktów, bo gdańszczanie są tuż za plecami.

Dwie z trzech dotychczasowych konfrontacji oświęcimsko-jastrzębskich w tym sezonie kończyły się po myśli JKH GKS. Ten zespół ograł Unię w Oświęcimiu 6:2, a na własnym lodzie zwyciężył na inaugurację 4:2. Raz górą byli unici, którzy pokonali ekipę Roberta Kalabera na "Jastorze" 4:5.

W meczach z JKH GKS Jastrzębie gole dla Unii strzelali: Wojciech Wojtarowicz (dwa), Radim Haas (dwa), Sebastian Kowalówka, Kamil Paszek, Ondrej Kasperlik, Martin Kasperlik i Jan Danecek.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy