JAWISZOWICE. Ciepło i ekologicznie w siedzibie LKS-u

03 marca 2018 Autor: red
fot. brzeszcze.pl

fot. brzeszcze.pl

Dobiegły końca prace termomodernizacyjne w budynku Ludowego Klubu Sportowego w Jawiszowicach. Pochłonęły blisko 200 tys. zł. Na realizację tego zadania gmina Brzeszcze pozyskała unijne wsparcie.

- Zakres robót obejmował m.in. docieplenie przegród budynku, modernizację instalacji centralnego ogrzewania wraz z wymianą źródła ciepła na nowoczesny system grzewczy (pompa ciepła). Ponadto remont instalacji ciepłej wody użytkowej, wymianę opraw oświetleniowych na energooszczędne typu LED oraz budowlane roboty towarzyszące, w tym malowanie elewacji - informuje brzeszczański magistrat.

Głównym wykonawcą robót była firma "Handrem- Brzeszcze" sc R.A. Palka. Prace instalacyjne wykonało przedsiębiorstwo „Puchałka” PHU Stanisław Puchałka z Pszczyny.

Całkowita wartość robót wyniosła 194 tys. zł

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Marian, 04.03.2018 18:54
Drogo!!
Kiki, 04.03.2018 10:06
Tylko gó
ik brseszcze