JAWISZOWICE. Dostawczakiem w przystanek. Mogło dojść do tragedii

19 maja 2020 Autor: red
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

To już kolejne poważne zdarzenie drogowe w ostatnich dniach w powiecie oświęcimskim. Dzisiaj rano na ulicy Bielskiej w Jawiszowicach samochód dostawczy uderzył w wiatę przystankową.

-W trakcie czynności na miejscu brzeszczańscy policjanci ustalili, że 44-letnia mieszkanka gminy Oświęcim, kierując citroenem jumprem straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechała z jezdni, a następnie uderzyła w wiatę przystanku autobusowego – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Na szczęście ucierpiał tylko pojazd i została zniszczona wiata przystankowa. Gdyby na przystanku byli ludzie, mogłoby dojść do tragedii.

44-letnia kobieta została ukarana mandatem i punktami karnymi.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy