JAWISZOWICE. Kolejne potrącenie na przejściu dla pieszych

07 grudnia 2017 Autor: sz
JAWISZOWICE. Kolejne potrącenie na przejściu dla pieszych

Do potrącenia pieszej doszło we wtorek popołudniu na ulicy Bielskiej w Jawiszowicach. Warunki na drogach były trudne. Było ciemno i ślisko.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący skodą felicją, 54-letni brzeszczanin potrącił przez przejście dla pieszych 74-letnią mieszkankę Jawiszowic.

-W wyniku wypadku kobieta doznała obrażeń ciała, w związku z powyższym Pogotowie Ratunkowe przewiozło ją do szpitala na leczenie – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dokładne okoliczności tego wypadku, wyjaśnią policjanci z oświęcimskiej drogówki.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
zjc , 08.12.2017 20:55
Powinno być tak jak w którymś kraju skandynawskim ; kiedy pieszy chce wejść na przejście , sygnalizuje to kierowcy podniesioną ręką. Wtedy sytuacja jest prosta dla kierowcy ,który niejednokrotnie ma niewiele szans na wyhamowanie w ostatniej chwili. Też jestem pieszym i też kierowcą. A gdyby pieszy miał jeszcze jakikolwiek odblask to nie byłoby takich sytuacji.