JAWISZOWICE. Pieszy trafił do szpitala

23 marca 2016 Autor: sz

54-letni mieszkaniec Jawiszowic potrącił przechodzącego przez ulice pieszego. 56-letni mężczyzna trafił do szpitala.

JAWISZOWICE. Pieszy trafił do szpitala

Do zdarzenia doszło we wtorek w godzinach wieczornych na ulicy Przecznej w Jawiszowicach.

Kierujący citroenem 54-letni mieszkaniec Jawiszowic podczas włączania się do ruchu potrącił przechodzącego przez jezdnie 56-letniego mieszkańca tej samej miejscowości.

Poszkodowany z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał na dalsze leczenie. Dokładne okoliczności tego wypadku wyjaśniają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy