JAWISZOWICE. Po zderzeniu z ogrodzeniem silnik wypadł z audi. Kierowca był pijany

13 grudnia 2015 Autor: sz

Pijany 45-letni mężczyzna spowodował wypadek drogowy. Siła uderzenia samochodu w ogrodzenia była tak silna, że z audi wypadł silnik.

fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Do wypadku doszło w południe w piątek na ulicy Przecznej w Jawiszowicach. Policjanci po przybyciu na miejsce zdarzenia zobaczyli uszkodzone ogrodzenie, rozbiete auto... którego silnil leżał kilkanaście metrów od pojazdu.

45-letni mieszkaniec Gminy Wilamowice stracił panowanie nad swoim pojazdem i zjeżdżając z jezdni uszkodził dwa ogrodzenia.

-Podczas badania stanu trzeźwości, okazało się, że w organizmie 45-latka było 1,23 promila alkoholu - informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.  

Siła uderzenia audi w ogrodzenia była tak duża, że z samochodu wypadł silnik. Serce samochodu zostało zabezpieczone przez policjantów kilkanaście metrów dalej.

Sprawca zdarzenia ze złamaną ręką oraz ogólnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

-Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy, a za spowodowanie wypadku drogowego  i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu do 4,5 roku pozbawienia wolności. Ponadto w takich przypadkach sąd orzeka wysoką karę grzywny nie niższą niż 10 tys. zł oraz zakaz prowadzenia pojazdów  od 3 do 15 lat - zaznacza Małgorzata Jurecka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
kierowca, 27.12.2015 17:14
Takiego idiote od razu powinno się karać tak by do końca swojego pijackiego zycia się nie wypłacił.. a reke odciąć zamiast leczyc
ppp pseudo, 27.12.2015 00:31
kolejny sfrustrowany pseudo znawca motoryzacji - tak masz racje wszystkie ale absolutnie wszystkie samochody z zachodu sa po przygodach.... za duzo forów inte
etowych, a i nad wałem ''sprzędłowym'' popracuj. Oczywiscie nie popieram jazdy pod wpływem alkoholu.
dred, 15.12.2015 08:31
no i dobrze . doje**ć kolesiowi tyle aby tej lekcji nie zapomniał nigdy ! i wizerunek do publicznej wiadomości powinien być.
maan, 14.12.2015 20:18
A takie było fajne ałdi takie amerykanskie
sędzia dred, 14.12.2015 09:19
Fajnie że wypadł silnik, naprawa będzie tańsza bo nie trzeba go już wyciągać. A rękę trzeba odrąbać a nie leczyć potencjalnego zabójcę na koszt podatnika...
ppp, 13.12.2015 20:00
audi pewnie od niemca po przygodach, że aż serce wypadło, tylko wał sprzędłowy został na środku