JAWISZOWICE. Tajemnicza śmierć 37-letniego mężczyzny

12 kwietnia 2016 Autor: sz

Zwłoki 37-letniego pracownika ochrony wysypiska śmieci znaleziono w lesie w Jawiszowicach. Lekarz wstępnie wykluczył działanie osób trzecich. Bezpośrednią przyczynę zgonu wykaże sekcja zwłok.

JAWISZOWICE. Tajemnicza śmierć 37-letniego mężczyzny

We wtorek rano osoby postronne znalazły w lesie w Jawiszowicach zwłoki mężczyzny. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, iż zwłoki należą do 37-letniego oświęcimianina, który był pracownikiem ochrony pobliskiego wysypiska śmieci.

-Przybyły na miejsce lekarz  wstępnie wykluczył działanie osób trzecich, natomiast prokurator polecił zabezpieczyć zwłoki do sekcji, która wykaże bezpośrednią   przyczynę zgonu – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy