JAWISZOWICE. Trzy osoby trafiły do szpitala. Czołówka na łuku jezdni - ZDJĘCIA

10 października 2016 Autor: sz

Dwie kierujące pojazdami oraz 9-letnie dziecko trafili do szpitala. Na łuku wąskiej jezdni samochody zderzyły się czołowo. Prawdopodobną przyczyną tego zdarzenia była nadmierna prędkość jednego z nich. To niejedyna kolizja w dniu dzisiejszym.

Do szpitala trafiły trzy osoby. Fot. Szymon Chabior

Do szpitala trafiły trzy osoby. Fot. Szymon Chabior

Do zderzenia aut doszło w poniedziałkowe popołudnie na ulicy Kaczej w Jawiszowicach. Na łuku wąskiej jezdni kierująca oplem wpadła w poślizg i czołowo zderzyła się z samochodem marki hyundai. Prawdopodobną przyczyną tego zdarzenia była nadmierna prędkość opla corsy.

Za kierownicą obu samochodów siedziały panie. W hyundaiu znajdowało się 9-letnie dziecko. Do szpitala trafili wszyscy uczestnicy zdarzenia.

Na miejscu obecna była straż pożarna, pogotowie oraz policja.

Dziś na drogach powiatu oświęcimskiego doszło do kilku kolizji.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy