JAWISZOWICE. Volkswagen zderzył się z motocyklem

09 października 2018 Autor: red
JAWISZOWICE. Volkswagen zderzył się z motocyklem

28-letni mieszkaniec Oświęcimia kierując volkswagenem transporterem podczas skrętu w lewo do posesji zderzył się z jadącym z przeciwka motocyklem marki Yamaha, którym kierował 21-letni mieszkaniec Jawiszowic. Do zdarzenia doszło o godz. 17.20 na ul. Łęckiej.


- W wyniku zderzenia motocyklista doznał poważnych obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala na leczenie - poinformowała asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, dodając że w trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Obywatel, 10.10.2018 10:02
Znów Włoldzwagen? Cóż za kierowcy