JAWISZOWICE. Wpadł w poślizg i uderzył w dostawczaka

07 grudnia 2019 Autor: zyg
fot. zyg

fot. zyg

Do kolejnego zdarzenia doszło w sobotę około godziny 9.30 na ulicy Bielskiej w Jawiszowicach.

Kierujący audi mieszkaniec powiatu bielskiego na łuku drogi wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas jezdni uderzając w dostawcze renault, którym kierował mieszkaniec Ukrainy.

-Sprawca kolizji został przewieziony do szpitala w Oświęcimiu gdzie przeszedł badania – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Marcin, 07.12.2019 21:16
Tam trzeba zwolnić do 40km/h przy dobrej pogodzie!!! To nie jest tor wyścigowy...
Jeżdzę tam codziennie i twierdzę, że jak się kierowca dostosuje do znaków, to przejedzie bez problemów.
Znajomy który tam mieszka mówi, że ciężko z domu wyjechać, bo wielu kierowców przekracza znacznie prędkość. Młody gniewny w Audi A4 juz też to wie...