JAWISZOWICE. Wypadek busa i dwóch osobówek. Droga zablokowana. AKTUALIZACJA

16 stycznia 2019 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Około godz. 17 na ul. Bielskiej miał miejsce wypadek z udziałem 2 samochodów osobowych i busa.

Jak nam powiedział st. kpt. Zbigniew Jekiełek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu, poszkodowany jest kierowca jednej z osobówek.

Dodał, że na miejscu czynności prowadzą strażacy z PSP, OSP Jawiszowice, ZRM i Policja. Droga na Czechowice jest zablokowana. W busie podróżowało 12 osób. Na szczęście nie odniosły obrażeń.

AKTUALIZACJA

Jak wstępnie ustalili policjanci, 76-letnia mieszkanka Jawiszowic kierując samochodem marki Renault Twingo uderzyła w busa marki Mercedes, który zatrzymał się na przystanku autobusowym, po czym przemieściła się na lewy pas, gdzie uderzył w nią jadący z przeciwka samochód marki Skoda, którym kierował 36 – letni mieszkaniec Brzeszcz.

- Do szpitala na badania została przewieziona kierująca renault, kierowca skody oraz podróżująca z nim kobieta i 4 – letnia dziewczynka - poinformowała asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
kierowca, 17.01.2019 15:23
A czy przypadkiem kierowca busa nie zatrzymał się koło zatoki,żeby szybciej wyjechać?Takie zachowania busiarzy to norma.