JAWISZOWICE. Zgubił teczkę na os. Paderewskiego

24 października 2013 Autor: plin

Mieszkaniec Jawiszowic zgubił teczkę z dokumentami. Policjanci przypominają, że każdą znalezioną rzecz należy zwrócić. - Przywłaszczenie mienia jest karalne, a w przypadku dokumentów jest już przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat - przestrzega st. asp. Jurecka.

JAWISZOWICE. Zgubił teczkę na os. Paderewskiego

Mieszkaniec Jawiszowic zagubił teczkę z dokumentami - dowodem osobistym, prawem jazdy oraz paszportem. Stało się to 22 października ok. godz. 20 na os. Paderewskiego w Jawiszowicach.

Stróże prawa przypominają, że każdą znalezioną rzecz należy zwrócić. - Osoba, która znalazła teczkę, zobowiązana jest do zwrócenia jej właścicielowi lub oddania do Biura Rzeczy Znalezionych, które mieści się przy Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu. Przywłaszczenie mienia jest karalne, a w przypadku dokumentów jest już przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat - zaznacza st. asp. Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
...., 27.10.2013 14:02
Jak zgubił na Paderewskiego, to może być już pewny, że teczki nie odzyska.
szczaw i mirabelki, 25.10.2013 23:26
i co z tego że zgubił? Mógł nie pić
mieszkaniec osiedla, 25.10.2013 08:54
<p>A gdzie ma to (...) nosić ,po to jest teczka ,na dokumenty,a miał przy sobie bo potrzebuje prawa jazdy gdy jedzie autem,a paszport może właśnie odebrał bo wyrobił sobie nowy a dow&oacute;d osobisty nosi każdy przy sobie</p>
Jasio, 25.10.2013 08:02
Teczki się nie rusza, bo może być w niej bomba!
asd, 24.10.2013 20:59
Kto nosi dowod osobisty, prawo jazdy czy PASZPORT w teczce?! Tym bardziej w Brzeszczach:D