JU-JITSU. Sześcioro oświęcimian na stopniach podium

01 grudnia 2017 Autor: png
Wszyscy oświęcimianie wrócili z Bukowna z medalami. Fot. nadesłane

Wszyscy oświęcimianie wrócili z Bukowna z medalami. Fot. nadesłane

Cztery brązowe, jeden srebrny i złoty medal - takim dorobkiem mogą się pochwalić młodzi oświęcimianie, którzy startowali w zawodach w Bukownie. Tam odbył się turniej ju-jitsu dla dzieci. Na starcie stanęło ponad sto zawodniczek i zawodników z różnych sekcji.

Oświęcim reprezentowało sześcioro zawodników w wieku od 5 do 8 lat z sekcji ju-jitsu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wszyscy ze startujących oświęcimian zdobyli medale w swoich kategoriach wiekowo-wagowych. Najlepiej spisał się Kacper Stanik, który sięgnał po złoto. Na drugim stopniu podium stanął Damian Zając. Do zawodów w Bukownie oświęcimian przygotował instruktor sekcji shihan Przemysław Wiśniewski.

Medale zawodników z Oświęcimia w Bukownie:
Złoto - Kacper Stanik

Srebro - Damian Zając

Brąz - Oliwia Szyszka
Brąz - Dominika Wójcicka
Brąz - Mateusz Saternus
Brąz - Jan Saratowicz

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy