JUDO. Sukcesy kęczan na matach w Wolbromiu i Bytomiu

24 września 2018 Autor: png
Judocy Hejnału przywieźli worek pełen medali z zawodów rozgrywanych w Wolbromiu i Bytomiu. Fot. kf/KS Judo "Hejnał" Kęty/www.kety.pl

Judocy Hejnału przywieźli worek pełen medali z zawodów rozgrywanych w Wolbromiu i Bytomiu. Fot. kf/KS Judo "Hejnał" Kęty/www.kety.pl

Aż czternaście medali podczas minionego weekendu wywalczyli judocy Hejnału. Kęczanie startowali w Wolbromiu w wojewódzkich mistrzostwach juniorów i międzynarodowym turnieju dzieci oraz otwartych mistrzostwach miasta Bytomia. Dwa złote krążki odebrała Marzena Gabryś. Kęczanka zwyciężyła w wolbromskich zawodach dzieci i została mistrzynią Bytomia.

Małopolskie mistrzostwa juniorów i juniorów młodszych w Wolbromiu miały otwarty, międzynarodowy charakter. Złoto w kategorii juniorek młodszych zdobyła na tej imprezie Julia Gawron. Ta sama zawodniczka dorzuciła srebro w grupie juniorek. Wicemistrzem Małopolski został startujący w juniorskiej kategorii - Krzysztof Garlacz.

Podczas międzynarodowych mistrzostw Małopolski juniorów kęczanie jeszcze dwukrotnie stawali na stopniach podium. Nikola Kostka sięgnęła po srebro w kategorii juniorek młodszych, zaś Szymon Mikulski był drugi w rywalizacji juniorów.

Wolbrom gościł także uczestników międzynarodowego turnieju judo dzieci o "Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom". Oprócz złota Marzeny Gabryś, kęczanie wywalczyli jeszcze pięć medali. Na najwyższym podium stanął Arkadiusz Matusiak. Srebro było udziałem Konrada Stańczaka i Mikołaja Gawrona. Z kolei po brąz sięgnęli Jakub Nycz oraz Miłosz Klęczar.

Reprezentanci sekcji judo Hejnału z powodzeniem walczyli także w Otwartych Mistrzostwach Bytomia. Złoto na tych zawodach zgarnęła Marzena Gabryś. Srebro wywalczył Konrad Stańczak i Jakub Nycz.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy