JUSZCZYN. Obóz z harcerzami z Oświęcimia i gm. Brzeszcze ewakuowany!

18 lipca 2018 Autor: red
JUSZCZYN. Obóz z harcerzami z Oświęcimia i gm. Brzeszcze ewakuowany!

Ulewne deszcze zrobiły swoje. W Juszczynie (pow. suski) ewakuowano obóz harcerski. Wśród ewakuowanych są harcerze z Oświęcimia i gm. Brzeszcze.

Na fejsbukowym profilu ZHP Hufiec Oświęcim po godz. 18 pojawiła się następująca informacja.

"Nasz obóz harcerski i kolonia zuchowa zostały właśnie na chwilę przerwane z powodu nadmiernych opadów. Zostało ogłoszone ostrzeżenie hydrologiczne III stopnia. Dzieci przetransportowane zostały do pobliskiej szkoły. Wsparła nas policja. Wszystko w porządku, nie martwcie się! Udało nam się zabrać też nasze rzeczy!

Prosimy o zachowanie spokoju, jesteśmy wszyscy razem pod opieką instruktorek, instruktorów i wychowawców!


Aby uzyskać więcej informacji prosimy kontaktować się z wychowawcami dzieciaków i komendantkami poszczególnych podobozów".

W sumie ewakuowane zostały obóz Hufca ZHP Kraków-Śródmieście oraz trzy podobozy Hufca ZHP Oświęcim - podobóz zuchowy oraz dwa podobozy harcerskie. Na bazie podczas ewakuacji znajdowało się ok. 150 osób.

- Wszystko jest w porządku, mamy wszystkich uczestników, udało nam się też zabrać nasze rzeczy - powiedziała komendantka zgrupowania phm. Joanna Krajcarz.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy