KARATE. Anna Niemas i Łukasz Dadak z czarnymi pasami

13 czerwca 2019 Autor: png
Anna Niemas i Łukasz Dadak z Klubu Oyama Karate Brzeszcze mogą się poszczycić czarnymi pasami. Fot. zbiory KOK Brzeszcze

Anna Niemas i Łukasz Dadak z Klubu Oyama Karate Brzeszcze mogą się poszczycić czarnymi pasami. Fot. zbiory KOK Brzeszcze

Kolejne dwa czarne pasy przybyły w Klubie Oyama Karate Brzeszcze. Do tego elitarnego grona dołączyli Anna Niemas i Łukasz Dadak. Obecnie w brzeszczańskim teamie jest już jedenaścioro karateków posiadających 1 Dan (czarny pas).

W "Dojo-Starej Wsi", czyli w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki Fundacji Rozwoju Karate Tradycyjnego odbyło się XVIII międzynarodowe seminarium szkoleniowo-kwalifikacyjne Oyama Karate w Polsce. Wzięło w nich udział blisko 200 osób z Estonii, Rosji, Norwegii, Wielkiej Brytanii oraz oczywiście z Polski.

Egzamin mistrzowski z udziałem 120 osób przeprowadził Hanshi Jan Dyduch 8 Dan, któremu asystowali Shihan Andrzej Pierzchała 7 Dan i Shihan Paweł Pajdak 6 Dan. Z Klubu Oyama Karate Brzeszcze do egzaminu przystąpili Sempai Anna Niemas i Łukasz Dadak. Oboje pozytywnie zaliczyli egzamin na 1 Dan.

- To spory sukces szkoleniowy - mówi zadowolony prezes Klubu Oyama Karate Brzeszcze, Sensei Rafał Czopek. - Mamy w klubie mistrzów Polski i Europy. Takie sukcesy nie wymagają specjalnej rekomendacji. W klubie w Brzeszczach można dojść do czarnego pasa, choć nie jest to łatwa droga.

- Dla Ani Niemas i Łukasza Dadaka ten sezon był wyjątkowo pracowity. Trenowali cztery, pięć razy w tygodniu. Jak widać opłaciło się. Jestem z tego powodu bardzo zadowolony. To także mój osobisty sukces. Wychowałem kolejnych mistrzów karate. Mam już takich dziesięcioro podopiecznych - dodaje Sensei Rafał Czopek.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy