KARATE. Brzeszczański narybek na medal!

22 października 2019 Autor: png
Stoją od lewej: Emilia Stawowy, Karolina Kozak i Anna Błazenek. Fot. zbiory KOK Brzeszcze/nadesłane

Stoją od lewej: Emilia Stawowy, Karolina Kozak i Anna Błazenek. Fot. zbiory KOK Brzeszcze/nadesłane

Krążki w srebrnym i brązowym kolorze przywiozły młode brzeszczanki z zawodów Pucharu Polski Oyama Top w karate. Tegoroczny pucharowy championat rozegrano w Wieliczce. Do walki o medale przystąpiło 300 zawodniczek i zawodników, a reprezentowanych było aż 35 ośrodków karate.

Brzeszczański Klub Oyama Karate na zawody Pucharu Polski wystawił trzyosobową reprezentację. Do "Solnego Miasta" pojechały: Anna Błazenek, Karolina Kozak i Emilia Stawowy. Dla wszystkich, trzech był to debiut w zawodach tej rangi. Młode brzeszczanki startowały w formule "lekki kontakt" i spisały się znakomicie.

Srebro w Wieliczce wywalczyła Anna Błazenek, która startowała w konkurencji młodziczek do 45 kg. Z kolei rywalizująca wśród młodziczek powyżej 45 kg - Emilia Stawowy sięgnęła po brąz. Bardzo blisko podium znalazła się Karolina Kozak (młodziczki do 40 kg). Ostatecznie musiała się zadowolić czwartym miejscem.

- Zawody w Wieliczce stały na wysokim poziomie - podkreśla sensei Rafał Czopek, prezes Klubu Oyama Karate Brzeszcze. - Ania Błazenek i Karolina Kozak swoje walki przegrały dopiero w dogrywkach. Świetnie spisała się także Emilia Stawowy. To bardzo młode zawodniczki, które zasłużyły na olbrzymie brawa. Swoje zadanie wykonały znakomicie, udanie reprezentując nasz klub. Dziękuję oczywiście rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu na pucharowe zawody w Wieliczce - dodaje sensei Rafał Czopek.

Wyniki zawodniczek KOK Brzeszcze w Wieliczce:
Srebro - Anna Błazenek (kat. młodzik do 45 kg)
Brąz - Emilia Stawowy (kat. młodzik powyżej 45 kg)
IV miejsce - Karolina Kozak (kat. młodzik do 40 kg)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink6 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 65
Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęwww.optifloor.plMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 76