KARATE-KATA. Podwójne złoto Dominiki Chylińskiej!

29 marca 2018 Autor: png
Stoją od lewej: Katarzyna Kotapka, Dominika Chylińska i sensei Tadeusz Bednarczyk. Fot. zbiory klubu

Stoją od lewej: Katarzyna Kotapka, Dominika Chylińska i sensei Tadeusz Bednarczyk. Fot. zbiory klubu

Najbardziej rozpoznawalna reprezentantka Oświęcimskiego Klubu Karate została podwójną mistrzynią Polski. Mowa oczywiście o Dominice Chylińskiej. Nie miała ona sobie równych w rywalizacji juniorek kata (walka z cieniem) i kobudo (formy z bronią).

XXIV Mistrzostwa Polski Oyama Polskiej Federacji Karate w kata odbyły się w Rzeszowie. Na starcie stanęło ponad 230 zawodniczek i zawodników z 30 klubów Oyama Polskiej Federacji Karate. Organizatorem imprezy był Klub Sportowy Oyama Rzeszów na czele z sensei Patrycjuszem Mostkiem 4 dan.

- Sukces Dominiki w konkurencji form potwierdza jej wszechstronność i świetną technikę - komentuje sensei Mariusz Pawlus z Oświęcimskiego Klubu Karate. - Duże brawa dla sensei Tadeusza Bednarczyka, eksperta kata za przygotowania naszych zawodników. Słowa uznania należą się także Kasi Kotapce, która przegrała o wejście do półfinału. Decyzja sędziów nie była jednogłośna. Wcześniej Kasia w efektownym stylu przeszła przez fazę eliminacyjną - dodaje sensei Mariusz Pawlus.

Wyniki reprezentantek OKK w mistrzostwach Polski:
Złoto - Dominika Chylińska (juniorki kata)
Złoto - Dominika Chylińska (junior kobudo)
Ćwierćfinał - Katarzyna Kotapka

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy