KARATE-KYOKUSHIN. Dziesięć krążków dla oświęcimian

07 grudnia 2017 Autor: png
Oświęcimscy karatecy wywalczyli w Bielsku-Białej dziesięć medali. Fot. nadesłane

Oświęcimscy karatecy wywalczyli w Bielsku-Białej dziesięć medali. Fot. nadesłane

Cztery złote, pięć srebrnych i jeden brązowy medal - takim dorobkiem mogą się pochwalić oświęcimscy karatecy, którzy startowali w trzeciej już edycji Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin. W Bielsku-Białej wystąpili reprezentanci Łotwy, Ukrainy i Polski. Na starcie stanęło 220 zawodników z 25 klubów różnych organizacji karate.

Kolejny znakomity występ zaliczyli zawodnicy Oświęcimskiego Klubu Karate. Na najwyższym stopniu podium stanęła Elżbieta Ferenc, Szymon Dębski, Oliwia Greczner oraz Roksana Greczner. Po srebro sięgnęli Katarzyna Kotapka, Natalia Matusz, Dominik Matusz, Adam Dzięgiel i Mateusz Ostrowski. Oświęcimski dorobek uzupełnił brąz Dominiki Chylińskiej.

- Jestem przekonany, że doświadczenie nabyte podczas zawodów na tak wysokim poziomie i rywalizacja z zagranicznymi rywalami różnych organizacji karate z pewnością zaprocentuje - mówi sensei Mariusz Pawlus, trener w Oświęcimskim Klubie Karate. - Jestem bardzo zadowolony z wyników uzyskanych przez naszych zawodników. Oświęcimskie karate jest coraz bardziej rozpoznawalne, co dobitnie potwierdza dobry kierunek szkolenia w naszym klubie. Wszystkim należą się olbrzymie brawa - dodaje Mariusz Pawlus.

Wyniki oświęcimian podczas Grand Prix Beskidów:
Złoto - Elżbieta Ferenc
Złoto - Szymon Dębski
Złoto - Oliwia Greczner
Złoto - Roksana Greczner

Srebro - Katarzyna Kotapka
Srebro - Natalia Matusz
Srebro - Dominik Matusz
Srebro - Adam Dzięgiel
Srebro - Mateusz Ostrowski

Brąz - Dominika Chylińska

Odpadł w 1/4 finału - Mateusz Dębski
Odpadła w 1/4 finału - Oliwia Madej
Odpadła w 1/4 finału - Anna Ferenc

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Kibic, 09.12.2017 08:20
Brawo, brawo, brawo OKK