KARATE-KYOKUSHIN. Po dwa medale w każdym z kolorów

28 stycznia 2019 Autor: png
Reprezentanci Oświęcimskiego Klubu Karate zdobyli sześć medali podczas rozgrywanej w Rudniku nad Sanem ósmej edycji międzynarodowych zawodów w karate kyokushin. Fot. zbiory OKK

Reprezentanci Oświęcimskiego Klubu Karate zdobyli sześć medali podczas rozgrywanej w Rudniku nad Sanem ósmej edycji międzynarodowych zawodów w karate kyokushin. Fot. zbiory OKK

Dwa złote, dwa srebrne i dwa brązowe medale wywalczyli reprezentanci Oświęcimskiego Klubu Karate podczas międzynarodowych zawodów w Rudniku nad Sanem. Tam już po raz ósmy zorganizowano turniej karate kyokushin w którym wzięli udział także zagraniczni goście.

Na najwyższym stopniu podium stanęło dwoje karateków z Oświęcimia. W kategorii juniorów starszych do 75 kg triumfował Adam Dzięgiel. Z kolei wśród dzieci do 35 kg najlepsza była Roksana Greczner. Srebrny medal wywalczył Mateusz Dębski, który startował w grupie dzieci do 40 kg oraz Szymon Dębski w juniorskiej kategorii do 65 kg.

Medalową kolekcję oświęcimian uzupełniły dwa brązowe krążki. Trzecie miejsce zajęła Oliwia Greczner w grupie juniorek do 45 kg, a także Katarzyna Kotapka (juniorki starsze do 60 kg). Dzięki temu każdy ze startujących w Rudniku oświęcimian wrócił do domu z medalem.

- Taki wynik może tylko cieszyć - nie kryje zadowolenia sensei Mariusz Pawlus z Oświęcimskiego Klubu Karate. - Potwierdza właściwą drogę szkoleniową, którą przyjęliśmy w klubie. Jestem bardzo zadowolony, że przy wysokim poziomie sportowym ciągle jesteśmy w ścisłej czołówce. Z powodu feryjnych wyjazdów na zawodach w Rudniku zabrakło kilku naszych zawodników. Gdybyśmy pojechali w optymalnym zestawieniu to jestem przekonany, że nasz dorobek byłby jeszcze bardziej okazały - zakończył Mariusz Pawlus.

Wyniki zawodników Oświęcimskiego Klubu Karate w Rudniku nad Sanem:
Złoto - Roksana Greczner (dzieci do 35 kg)
Złoto - Adam Dzięgiel (juniorzy starsi do 75 kg)

Srebro - Mateusz Dębski (dzieci do 40 kg)
Srebro - Szymon Dębski (juniorzy do 65 kg)

Brąz - Oliwia Greczner (juniorki do 45 kg)
Brąz - Katarzyna Kotapka (juniorki starsze do 60 kg)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
stefanB., 29.01.2019 23:41
Gratulacje!!!
., 28.01.2019 13:21
Brawo OKK