KARATE. Liczna reprezentacja brzeszczan podczas zawodów w Racławicach

13 maja 2019 Autor: png
Młodzi karatecy z Brzeszcz wywalczyli w Racławicach aż szesnaście medali. Fot. nadesłane/zbiory KOK Brzeszcze

Młodzi karatecy z Brzeszcz wywalczyli w Racławicach aż szesnaście medali. Fot. nadesłane/zbiory KOK Brzeszcze

Racławice gościły uczestników Otwartych Mistrzostw Oyama Karate o mistrzostwo "Kosyniera i Puchar Wójta Gminy Racławice". Była to już druga edycja tej imprezy. Na starcie stanęło ponad 60 zawodniczek i zawodników z sześciu ośrodków Oyama Karate. Klub Oyama Karate Brzeszcze reprezentowało 19 karateków.

Liczna reprezentacja brzeszczan wywalczyła w sumie aż szesnaście medali. Sześć złotych, pięć srebrnych i pięć brązowych. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Kinga Grzegorczyk, Laura Kopiec, Julia Kozłowska, Matylda Milczyński, Julia Nowak i Filip Nowak. Zawody sędziowali arbitrzy z Brzeszcz - sensei Marek Wawrzyński 2 Dan (sędzia centralny), Anna Niemas 1 Kyu, Łukasz Dadak 1 Kyu.

- Przede wszystkim dziękujemy rodzicom za zorganizowanie transportu zawodnikom - mówi prezes Klubu Oyama Karate Brzeszcze, sensei Rafał Czopek. - Na wyróżnienie zasługują Julia i Filip Nowakowie, którzy wystartowali po raz pierwszy raz i już sięgnęli po złoto. Zawody lokalne stały na wysokim poziomie. Wystawiliśmy sporą ekipę i jak widać najmłodsi nie zawiedli. Zdobywają doświadczenie startowe. Mam nadzieję, że wśród nich znajdują się przyszli mistrzowie kraju - dodaje prezes Czopek.

Wyniki reprezentantów Klubu Oyama Karate Brzeszcze:
Złoto - Kinga Grzegorczyk (kategoria młodzik)
Złoto - Laura Kopiec (kategoria dziecko młodsze)
Złoto - Julia Kozłowska (kategoria junior młodszy)
Złoto - Matylda Milczyński (kategoria młodzik)
Złoto - Julia Nowak (kategoria junior młodszy)
Złoto - Filip Nowak (kategoria dziecko młodsze)

Srebro - Karolina Kozak (kategoria młodzik)
Srebro - Zuzanna Pucka (kategoria młodzik)
Srebro - Krzysztof Taratuta (kategoria dziecko)
Srebro - Weronika Żmudka (kategoria dziecko)
Srebro - Julia Piętoń (kategoria junior młodszy)

Brąz - Sebastian Tadrała (kategoria dziecko)
Brąz - Kinga Kraj (kategoria młodzik)
Brąz - Emilia Stawowy (kategoria młodzik)
Brąz - Martyna Gaszman (kategoria młodzik)
Brąz - Mieszko Milczyński (kategoria junior młodszy)

Czwarte miejsca:
Cyprian Fetko
Maurycy Fetko
Julia Włoch

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy