KARATE. Medale we wszystkich kolorach

09 grudnia 2020 Autor: png
Medalistki zawodów "Gwarek Cup" w kategorii juniorek młodszych do 50 kg. Na najwyższym stopniu podium Elżbieta Ferenc, a z brązowym medalem jej klubowa koleżanka - Oliwia Greczner (druga z prawej). Fot. zbiory OKK/nadesłane

Medalistki zawodów "Gwarek Cup" w kategorii juniorek młodszych do 50 kg. Na najwyższym stopniu podium Elżbieta Ferenc, a z brązowym medalem jej klubowa koleżanka - Oliwia Greczner (druga z prawej). Fot. zbiory OKK/nadesłane

Dwa złote, jeden srebrny i jeden brązowy medal - takim dorobkiem może się pochwalić kwartet reprezentantek Oświęcimskiego Klubu Karate podczas zawodów "Gwarek Cup" w Libiążu. Po raz kolejny oświęcimianki wykazały się zatem stuprocentową skutecznością. Każda ze startujących stanęła na stopniach podium!

Ogólnopolskie zawody karate kyokushin IKO "Gwarek Cup" w Libiążu stały na bardzo wysokim poziomie sportowym. Duże słowa uznania dla oświęcimianek, które w poprzednim tygodniu wygrywały w kick-boxingu, a teraz musiały się "przestawić" na zasady kyokushin karate.

Roksana Greczner swoje walki wygrywała przed czasem. Elżbieta Ferenc imponowała przygotowaniem motorycznym. Oliwia Greczner wygrała eliminacyjny pojedynek przed czasem, zaś w półfinale kontrolując walkę została trafiona wysokim kopnięciem i przegrała stratą 0,5 punktu. Z kolei Natalia Brzęk w półfinale zdominowała rywalkę kopnięciami frontalnymi, a w finale uległa mocniejszej fizycznie przeciwniczce.

- Jestem pełen podziwu dla naszych zawodniczek - cieszy się trener, sensei Mariusz Pawlus. - Podobnie jak w Wadowicach, wszystkie wróciły do domu z medalami. Należą im się olbrzymie brawa - dodaje trener.

Wyniki zawodniczek OKK podczas zawodów "Gwarek Cup" w Libiążu:
Złoto - Roksana Greczner (młodziczki do 45 kg)
Złoto - Elżbieta Ferenc (juniorki młodsze do 50 kg)

Srebro - Natalia Brzęk (młodziczki do 40 kg)
Brąz - Oliwia Greczner (juniorki młodsze do 50 kg)

Trener - Mariusz Pawlus
Sędzia - Dominika Chylińska
Sędzia - Anna Ferenc

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy