KARATE. Medalowe żniwa w Bielsku-Białej

30 marca 2018 Autor: png
Przedstawiciele oświęcimskich sportów walki pokazali się z dobrej strony w Bielsku-Białej. Fot. zbiory klubu

Przedstawiciele oświęcimskich sportów walki pokazali się z dobrej strony w Bielsku-Białej. Fot. zbiory klubu

Z dziewięcioma medalami wrócili z Bielska-Białej oświęcimscy karatecy. Na ten dorobek złożyło się siedem złotych i dwa srebrne krążki. W hali sportowej przy bielskiej Szkole Podstawowej nr 37 odbyła się czwarta edycja "Turnieju Podbeskidzia". Organizatorem zawodów był Klub Karate Mawashi.

Na starcie stanęło ponad 400 zawodniczek i zawodników z małopolskich i śląskich ośrodków. Reprezentowany był Małopolski Klub Karate, Klub Karate Mawashi Bielsko-Biała, Oświęcimski Klub Karate, Katowicki Klub Karate "Bushi", KAS Kraków, Fighter Mogilany oraz Seido Karate.

Z oświęcimskiej grupy startującej w formule lekkiego kontaktu na najwyższym stopniu podium stanęła Elżbieta Ferenc, Roksana Greczner oraz Mateusz Dębski. Z kolei w konkurencji semi-knockdown triumfowała Anna Ferenc i Oliwia Greczner. Jeśli chodzi o kick-boxerów to po złoto w kick-light sięgnął Piotr Kóska i Sebastian Głownia.

Podopieczni sensei Mariusza Pawlusa zajęli medalowe miejsca także w formule semi-knockdown. Srebrne medale odebrali Adam Dzięgiel i Szymon Dębski. Blisko podium był startujący w tej samej konkurencji Mateusz Ostrowski. Ostatecznie został sklasyfikowany na czwartej pozycji.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Coach, 31.03.2018 19:04
Mati trenuj bo masz wielki potencjał!jeszcze wiele osiągniesz!!!