KARATE. Ostatni start oświęcimian w tym sezonie

19 czerwca 2018 Autor: png
Oświęcimscy karatecy zamknęli sezon w Nowej Sarzynie, gdzie wywalczyli sześć medali. Fot. zbiory klubu

Oświęcimscy karatecy zamknęli sezon w Nowej Sarzynie, gdzie wywalczyli sześć medali. Fot. zbiory klubu

Z sześcioma medalami wrócili oświęcimscy karatecy z Nowej Sarzyny. Ta miejscowość gościła uczestników zawodów "Polish Karate Tournament 6 th Tataria Cup". Był to turniej, który oficjalnie kończył sezon startowy 2017/18.

Z bardzo dobrej strony pokazali się młodzi oświęcimianie, którzy sześciokrotnie stawali na stopniach podium. Wywalczyli aż cztery złote krążki do których dorzucili srebro i brąz. Po złoto sięgnęła Anna Ferenc, Elżbieta Ferenc, Roksana Greczner i Szymon Dębski. Drugie miejsce zajęła Oliwia Greczner, a trzeci był Mateusz Dębski.

Głównym organizatorem międzynarodowego turnieju "Kyokushin Karate Tataria Cup Nowa Sarzyna 2018" był prowadzący Leżajski Klub Kyokushin Karate - Dariusz Burda.

- Naszym reprezentantom należą się duże brawa - rozpoczyna sensei Mariusz Pawlus z Oświęcimskiego Klubu Karate. - Spisali się naprawdę dobrze. Realizowali plan z zajęć treningowych, co przyniosło oczekiwany efekt. Dość pechowo swoją finałową walkę przegrała Oliwia Greczner (mistrzyni Polski i Europy - przyp. aut). Na początku starcia została mocno sfaulowana, co spowodowało jej sporą niedyspozycję. Choć ambitnie walczyła do końca, to ostatecznie przegrała na punkty - powiedział Mariusz Pawlus.

Wyniki reprezentantów Oświęcimskiego Klubu Karate w Nowej Sarzynie:
Złoto - Roksana Greczner (młodziczki do 30 kg)
Złoto - Elżbieta Ferenc (juniorki młodsze do 40 kg)
Złoto - Anna Ferenc (juniorki do 45 kg)
Złoto - Szymon Dębski (juniorzy do 65 kg)

Srebro - Oliwia Greczner (juniorki młodsze do 45 kg)

Brąz - Mateusz Dębski (młodzicy do 40 kg)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy