KARATE. Oświęcimianka numerem jeden w Polsce!

09 stycznia 2019 Autor: png
Dominika Chylińska została wybrana najlepszą juniorką minionego roku w polskim karate. Fot. nadesłane

Dominika Chylińska została wybrana najlepszą juniorką minionego roku w polskim karate. Fot. nadesłane

Ogromne brawa i wielkie wyróżnienie dla Dominiki Chylińskiej! Reprezentantka Oświęcimskiego Klubu Karate według rankingu OYAMA PFK 2018 została uznana najlepszą juniorką w Polsce! Wyróżniono także jej klubowe koleżanki - Oliwię Greczner, Annę Ferenc i Elżbietę Ferenc.

W minionym roku rywalizowały zawodniczki i zawodnicy zrzeszeni w 36 klubach Polskiej Federacji Oyama Karate. Spośród 258 finalistów międzynarodowych i ogólnopolskich zawodów sportowych wybrano najlepszych. Sporego zaszczytu dostąpił klub z Oświęcimia. To właśnie nasze miasto reprezentuje najlepsza juniorka w kraju, a w ścisłej krajowej czołówce znalazły się jej koleżanki.

- To duży sukces naszych zawodniczek, potwierdzający ich świetną dyspozycję i poziom sportowy - cieszy się sensei Mariusz Pawlus, trener w Oświęcimskim Klubie Karate. - Rokrocznie byliśmy wyróżniani w tym rankingu, ale po raz pierwszy aż czworo naszych reprezentantów było w ścisłym gronie uhonorowanych. Tuż za "rankingowym podium" znalazła się nasza złota medalistka Pucharu Europy Katarzyna Kotapka oraz mistrz Polski Adam Dzięgiel, co najlepiej świadczy o olbrzymiej konkurencji wśród laureatów - powiedział Mariusz Pawlus.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy