KARATE. Oświęcimska młodzież z powodzeniem walczyła nad Brynicą

25 kwietnia 2018 Autor: png
Oświęcimianie zdobyli w Sosnowcu siedem medali w tym aż cztery złote. Fot. zbiory OKK

Oświęcimianie zdobyli w Sosnowcu siedem medali w tym aż cztery złote. Fot. zbiory OKK

W Sosnowcu rozegrano Mistrzostwa Makroregionu Południowego Oyama PFK. Zawody nad Brynicą miały charakter otwarty. Młodzi zawodnicy rywalizowali w konkurencji lekki kontakt oraz semi-knockdown. Na starcie stanęło 220 zawodniczek i zawodników z 21 klubów.

W tym gronie nie mogło oczywiście zabraknąć reprezentantów Oświęcimskiego Klubu Karate. Wrócili oni do domu z siedmioma medalami. Cztery z nich były w złotym kolorze. Na najwyższym stopniu podium stanęły Elżbieta Ferenc, Anna Ferenc, Oliwia Greczner oraz Adam Dzięgiel. Opiekunami grupy byli w Sosnowcu Zbigniew Dębski i Krzysztof Greczner.

- Młodzi zawodnicy z sekcji oyama karate potwierdzają swoje dobre wyszkolenie - podkreśla prezes Oświęcimskiego Klubu Karate, sensei Mariusz Pawlus. - Ciężka praca na treningach zawsze przynosi wymierne efekty - dodaje Mariusz Pawlus.

Wyniki oświęcimian podczas Mistrzostw Makroregionu Południowego Oyama PFK:
Złoto - Elżbieta Ferenc (młodziki do 35 kg)
Złoto - Anna Ferenc (juniorki do 50 kg)
Złoto - Adam Dzięgiel (juniorzy powyżej 70 kg)
Złoto - Oliwia Greczner (junior młodsze do 45 kg)

Srebro - Katarzyna Kotapka (juniorki starsze do 55 kg)
Srebro - Mateusz Ostrowski (juniorzy starski do 65 kg)

Brąz - Natalia Matusz (juniorki do 50 kg)
Faza eliminacyjna - Szymon Dębski (juniorzy do 60 kg)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy