KARATE. Pierwszy start po wakacjach i od razu grad medali

09 października 2018 Autor: png
W zawodach otwarcia sezonu oświęcimscy karatecy wywalczyli dziewięć medali. Fot. zbiory Oświęcimskiego Klubu Karate

W zawodach otwarcia sezonu oświęcimscy karatecy wywalczyli dziewięć medali. Fot. zbiory Oświęcimskiego Klubu Karate

Nowy sezon zainaugurowali oświęcimscy karatecy. Pierwszy start przyniósł medalowe żniwo. Podopieczni sensei Mariusza Pawlusa pokazali się z bardzo dobrej strony podczas zawodów w Legionowie. Tam rywalizowano w "Pucharze Makroregionu Wschodniego Oyama Polskiej Federacji Karate". Turniej w kumite miał charakter otwarty.

- Jestem bardzo zadowolony z wyników uzyskanych przez moich zawodników - podkreśla sensei Mariusz Pawlus. - Był to dla nas pierwszy start po wakacjach. Forma i wyniki znakomicie rokują na kolejny sezon. Przed nami jeszcze kontrolny start w zawodach "Pucharu Makroregionu Południowego. Później najważniejszy, listopadowy turniej o "Puchar Europy" - powiedział Mariusz Pawlus.

W Legionowie oświęcimianie wywalczyli sześć złotych medali. Na najwyższym stopniu podium stawały Dominika Chylińska, Anna Ferenc, Oliwia Greczner, Elżbieta Ferenc, Katarzyna Kotapka oraz Szymon Dębski. Reprezentanci Oświęcimskiego klubu Karate dorzucili trzy srebrne krążki. Były one udziałem Natalii Matusz, Adama Dzięgiela i Roksany Greczner.

Wyniki zawodników Oświęcimskiego Klubu Karate;

Złoto - Katarzyna Kotapka (juniorki starsze do 60 kg)
Złoto - Dominika Chylińska (juniorki do 55 kg)
Złoto - Anna Ferenc (juniorki do 50 kg)
Złoto - Oliwia Greczner (juniorki młodsze do 45 kg)
Złoto - Elżbieta Ferenc (juniorki młodsze do 40 kg)
Złoto - Szymon Dębski (juniorzy do 65 kg)

Srebro - Natalia Matusz (juniorki do 50 kg)
Srebro - Adam Dzięgiel (juniorzy starsi do 75 kg)
Srebro - Roksana Greczner (młodziczki do 35 kg)

IV miejsce - Oliwia Madej (młodziczki do 35 kg)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Mis, 09.10.2018 20:12
Gratulacje dla Wszystlich , a szczególnie dziewczyny Greczner
M, 09.10.2018 14:26
Gratulacje