KARATE. Podwójne złoto w Leżajsku

03 października 2019 Autor: png
Na najwyższym stopniu podium zawodów WKB Polish Open Championship w Leżajsku stanęła Roksana Greczner z Oświęcimskiego Klubu Karate. Fot. zbiory OKK/nadesłane

Na najwyższym stopniu podium zawodów WKB Polish Open Championship w Leżajsku stanęła Roksana Greczner z Oświęcimskiego Klubu Karate. Fot. zbiory OKK/nadesłane

Dwa złote medale zdobyły reprezentantki Oświęcimskiego Klubu Karate podczas zawodów WKB Polish Open Championship. O tytuły w międzynarodowym gronie walczono w Leżajsku. Na najwyższym stopniu podium stanęła Elżbieta Ferenc i Roksana Greczner.

Międzynarodowe zawody w Leżajsku stały na bardzo wysokim poziomie sportowym. Startowali karatecy z Ukrainy, Białorusi, Litwy, Turkmenistanu, Rosji i Polski. Reprezentowanych było aż 28 polskich klubów. Zarówno z postawy swoich podopiecznych, jak i medalowego dorobku zadowolony jest trener, sensei Mariusz Pawlus.

- Słowa uznania należą się Eli Ferenc, która zdecydowanie wygrała wszystkie swoje cztery walki. Potwierdziła, że znajduje w świetnej dyspozycji. Podczas finału już w pierwszej rundzie doznała kontuzji, co nie przeszkodziło jej w pokonaniu groźnej Litwinki, Mariji Gustovej - mówi sensei Mariusz Pawlus.

Drugi złoty medal dla Oświęcimskiego Klubu Karate wywalczyła Roksana Greczner. - Najmłodsza zawodniczka w naszej drużynie wygrała swoją kategorię mocnymi kopnięciami. W półfinale przez low-kick (niskie kopnięcie w udo), zaś finał rozstrzygnęła przez wysoki front-kick - dodaje Mariusz Pawlus.

Anna Ferenc przegrała na punkty w eliminacjach. Na eliminacyjnej fazie międzynarodowe zawody w Leżajsku zakończyła także Oliwia Greczner.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy