KARATE. Sześć medali brzeszczan w Wolbromiu

20 lutego 2020 Autor: png
Podczas otwartych mistrzostw o "Puchar Burmistrza Wolbromia" brzeszczańscy karatecy wywalczyli sześć medali. Fot. zbiory KOK Brzeszcze/nadesłane

Podczas otwartych mistrzostw o "Puchar Burmistrza Wolbromia" brzeszczańscy karatecy wywalczyli sześć medali. Fot. zbiory KOK Brzeszcze/nadesłane

Dwa złote, jeden srebrny i trzy brązowe medale wywalczyli reprezentanci Klubu Oyama Karate Brzeszcze w zawodach rozgrywanych w Wolbromiu. Podczas czwartej edycji otwartych mistrzostw o "Puchar Burmistrza Wolbromia" na najwyższym stopniu podium stanęła Gabriela Kwaczała oraz Krzysztof Taratuta.

Na starcie wolbromskich zawodów stanęło ponad 200 zawodniczek i zawodników. Brzeszczański klub reprezentowali: Laura Kopiec, Kinga Grzegorczyk, Matylda Milczyńska, Lena Kalisz, Julia Piętoń, Karolina Kozak, Gabriela Kwaczała, Krzysztof Taratuta, Sebastian Tadrała, Filip Kalisz i Mieszko Milczyński.

Oprócz złota Gabrieli Kwaczały i Krzysztofa Taratuty po srebro sięgnął Sebastian Tadrała. Medalową kolekcję brzeszczan uzupełniły brązowe krążki Karoliny Kozak, Julii Piętoń i Laury Kopiec. Na czwartej pozycji sklasyfikowano Kingę Grzegorczyk i Filipa Kalisza, a na piątej Matyldę Milczyńską, Lenę Kalisz i Mieszka Milczyńskiego.

- Zawody stały na dobrym poziomie - ocenia prezes Klubu Oyama Karate Brzeszcze, sensei Rafał Czopek. - Był to nasz pierwszy tegoroczny start w turnieju kata. Bardzo cieszy sześć medali wywalczonych przez naszych młodzików i juniorów. Przy okazji serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu - dodaje sensei Rafał Czopek.

Medale dla KOK Brzeszcze w Wolbromiu:
Złoto - Gabriela Kwaczała (juniorki starsze)
Złoto - Krzysztof Taratuta (młodzicy)

Srebro - Sebastian Tadrała (młodzicy)

Brąz - Karolina Kozak (kadeci),
Brąz - Julia Piętoń (juniorki)
Brąz - Laura Kopiec (dzieci starsze)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy