KARATE. Sześć medali na inaugurację

12 października 2017 Autor: png
Oświęcimscy karatecy medalowo zainaugurowali nowy sezon. Fot. nadesłane

Oświęcimscy karatecy medalowo zainaugurowali nowy sezon. Fot. nadesłane

Trzy złote i tyle samo srebrnych medali wywalczyli reprezentanci Oświęcimskiego Klubu Karate podczas inauguracyjnych zawodów nowego sezonu. W Nowej Sarzynie rywalizowano podczas Polish Karate Tournament - "Tataria Cup". Po złoto sięgnęła Dominika Chylińska, Dominik Matusz i Adam Dzięgiel.

Zawody "Tataria Cup" w Nowej Sarzynie rozgrywane były według przepisów kyokushin WKB w których zawodnicy mogą używać wszystkich technik z pełną siłą i miały międzynarodową obsadę. Na starcie pojawili się karatecy z Ukrainy, Łotwy i Białorusi i Polski.

- Chcę pochwalić wszystkich, a w szczególności debiutującą w walkach kontaktowych 9-letnią Roksanę Greczner - ocenia sensei Mariusz Pawlus, trener oświęcimskich karateków. - Nasza zawodniczka startowała w kategorii do 35 kg, ważąc zaledwie 27 kg i uległa jedynie dużo cięższej zawodniczce z Łotwy Katarinie Priżevoite - dodaje Mariusz Pawlus.

Wyniki oświęcimian:
Dominika Chylińska, I miejsce do 50 kg,
Dominik Matusz, I miejsce do 55 kg,
Adam Dzięgiel, I miejsce do 70 kg,
Roksana Greczner, II miejsce do 35 kg,
Katarzyna Kotapka, II miejsce do 55 kg,
Szymin Dębski, II miejsce do 60 kg
Oliwia Graczner i Natalia Matusz odpadli w 1/4

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy