KARATE. Trzy złote krążki w trzech startach!

02 grudnia 2020 Autor: png
Złote medalistki zawodów w Wadowicach wraz z trenerem, sensei Mariuszem Pawlusem. Fot. zbiory OKK/nadesłane

Złote medalistki zawodów w Wadowicach wraz z trenerem, sensei Mariuszem Pawlusem. Fot. zbiory OKK/nadesłane

Kolejne znakomite wiadomości dla wszystkich fanów sportów walki w nadsolańskim grodzie. Po świetnym występie kick-boxerów w Skarżysku-Kamiennej, powody do dumy mają reprezentanci karate z Oświęcimskiego Klubu Karate.

Katarzyna Kotapka, Anna Ferenc i Natalia Brzęk startowały w zawodach Oyama Karate o "Puchar Burmistrza Wadowic". Spisały się rewelacyjne. Wszystkie, trzy wróciły do Oświęcimia ze złotymi medalami.

- Mamy kolejny powód do dumy - cieszy się sensei Mariusz Pawlus, trener w Oświęcimskim Klubie Karate. - W Skarżysku-Kamiennej wywalczyliśmy 15 medali, a w Wadowicach nasze zawodniczki wykazały się stuprocentową skutecznością wygrywając swoje kategorie wagowe - dodaje sensei Mariusz Pawlus.

Wadowicki turniej tylko z pozoru miał lokalny charakter. Wystąpili bowiem karatecy z całej Polski. Oprócz przedstawicieli regionalnych klubów wystąpili karatecy m.in z Łodzi, Jeleniej Góry, Wieliczki, Koła, Katowic, Lublińca, czy Dąbrowy Górniczej. To niewątpliwie podniosło rangę turnieju. Zawody sędziowała oświęcimska mistrzyni - Dominika Chylińska.

Wyniki reprezentantek OOK w zawodach Oyama Karate o "Puchar Burmistrza Wadowic":

Złoto - Katarzyna Kotapka, seniorki do 60 kg
Złoto - Anna Ferenc, seniorki do 55 kg
Złoto - Natalia Brzęk, juniorka młodsze do 40 kg

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy