KARATE. Wystrzałowe dziewczęta! Siedem medali do kolekcji

02 listopada 2017 Autor: png
Oświęcimscy karatecy wywalczyli w Dobczycach siedem medali. Fot. zbiory klubu OKK

Oświęcimscy karatecy wywalczyli w Dobczycach siedem medali. Fot. zbiory klubu OKK

Cztery złote i trzy srebrne medale do swojej bogatej kolekcji dorzucili reprezentanci Oświęcimskiego Klubu Karate. Młode zawodniczki i zawodnicy startowali w zawodach o "Puchar Makroregionu Południowego Oyama PFK w Kumite". Na najwyższym stopniu podium stanęły oświęcimianki - Elżbieta Ferenc, Anna Ferenc, Oliwia Greczner i Katarzyna Kotapka.

Turniej o "Puchar Makroregionu Południowego Oyama PFK w Kumite" odbył się w Dobczycach. Ze startu swoich podopiecznych bardzo zadowolony jest prezes i zarazem trener w oświęiskim klubie, sensei Mariusz Pawlus. - To bardzo dobry wynik, ale takiego można się było spodziewać - podkreśla.

- Nasza kadra karate potwierdza dobre wyszkolenie na każdych zawodach i bynajmniej nie spoczywa na laurach. Cały czas pracujemy nad formą. Mocno trenujemy, mierząc w najwyższe trofea. Nasza mistrzyni świata Dominika Chylińska zaczynała właśnie od takich zawodów, jak te w Dobczycach - podsumowuje Mariusz Pawlus.

Wyniki reprezentantów Oświęcimskiego Klubu Karate:
Złoto - Elżbieta Ferenc
Złoto - Anna Ferenc
Złoto - Oliwia Greczner
Złoto - Katarzyna Kotapka

Srebro - Mateusz Ostrowski
Srebro - Dominik Matusz
Srebro - Natalia Matusz

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Gege, 05.11.2017 18:33
Brawo wy!!!
miki, 02.11.2017 09:43
Brawo dla wszystkich medalistów i uczestników. Osobne gratulacje dla Mariusza Pawlusa