KĘTY. Pacjenci mogą odetchnąć z ulgą?

11 stycznia 2019 Autor: red
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Pixabay.com

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Pixabay.com

Podczas dzisiejszych obrad Rady Miejskiej wyjaśniła się przyszłość nocnej i świątecznej opieki medycznej świadczonej dotąd przez Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kętach.

Pacjenci nadal będą mogli korzystać z porad lekarzy w wolne i świąteczne dni. Dyżury będą zapewnione.

Jak wynika z oświadczenia burmistrza Krzysztofa Jana Klęczara takie rozwiązanie było możliwe dzięki niezliczonym ilościom spotkań, rozmów i negocjacji, które trwały od dawna.

- Serdeczne podziękowania za ścisłą współpracę składam Staroście Powiatu Oświęcimskiego Panu Marcinowi Niedzieli, Dyrektorowi Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kętach Panu Adamowi Piskorzowi oraz Pani Sabinie Bigos-Jaworowskiej, Dyrektor Zakładu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu - powiedział burmistrz.

- Wyrażam także podziękowania dla zespołu lekarzy, którzy zadeklarowali chęć objęcia dyżurów na terenie Gminy Kęty - dodał włodarz.


(Źródło: UG Kęty)

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy