KĘTY. Pijany 57-latek znaleziony przy torowisku

07 listopada 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Na nietrzeźwego mężczyznę, który leżał przy torowisku natknął się mieszkaniec Kęt.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór w pobliżu stacji PKP w Kętach. Mieszkaniec Kęt przy jednym z torowisk zauważył leżącego, nietrzeźwego mężczyznę. Od razu powiadomił Policję.

Funkcjonariusze ustalili, że nietrzeźwym jest 57-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna został przewieziony do izby wytrzeźwień.

- Podziękowania za prawidłową reakcję należą się mieszkańcowi Kęt, który informując służby, być może zapobiegł tragicznym konsekwencjom ludzkiej bezmyślności - podkreśla asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

(Źródło: KPP Oświęcim)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
geo, 08.11.2018 10:33
Oczywiście za izbę wytrzeźwień zapłaci znalazca.