KĘTY. 16-latkowie pobili swojego rówieśnika

31 stycznia 2018 Autor: sz


KĘTY. 16-latkowie pobili swojego rówieśnika

W miniony poniedziałek, pobicie swojego 16-letniego syna zgłosiła policjantom mieszkanka Kęt. Pobity chłopak powiedział, że do pobicia doszło na ulicy Spacerowej w Kętach, a sprawcami było dwóch nastolatków.

-Przeprowadzone badanie lekarskie wykazało, że pokrzywdzony oprócz ogólnych potłuczeń ma uraz szczęki w postaci złamania żuchwy – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Sprawą natychmiast zajęli się funkcjonariusze. Podczas ustalania okoliczności w jakich doszło do pobicia, policjanci ustalili, iż z czynem mają związek dwaj rówieśnicy poszkodowanego.

-Nastolatkowie zatrzymani zostali w miejscach zamieszkania i trafili do komisariatu Policji. Obaj potwierdzili swój udział w pobiciu – zaznacza rzeczniczka.

Materiały w sprawie zostały przekazane do Sądu Rejonowego Wydziału Rodzinnego i Nieletnich, który zdecyduje o losie dwóch 16-latków.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Arek , 31.01.2018 16:58
16 lat skończone także do paki