KĘTY. 19-latek rozprowadzał narkotyki wśród nieletnich

20 lutego 2014 Autor: plin

W ręce policjantów wpadł 19-letni mieszkaniec Kęt. Jest podejrzany o rozprowadzanie środków odurzających wśród młodzieży. - Mężczyzna na swoim koncie ma co najmniej 50 czynów - informują policjanci.

Fot. Policja

Fot. Policja

- W trakcie czynności związanych z przeciwdziałaniem przestępczości narkotykowej policjanci z kęckiego komisariatu natrafili na informację dotyczącą młodego mieszkańca Kęt zajmującego się rozprowadzaniem narkotyków wśród młodzieży. Skrupulatnie zebrali dowody potwierdzające wcześniejsze ustalenia i 13 lutego zatrzymaniem 19-latka zakończyli jego nielegalny proceder - przekazuje st. asp. Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. - Do tej pory funkcjonariusze ustalili dane czterech nieletnich mieszkańców powiatów oświęcimskiego oraz bielskiego, którym w ciągu ostatnich kilku miesięcy diler udzielił ponad 50 razy środków odurzających w postaci marihuany. Policjanci prowadzący czynności spodziewają się, że liczba zarzutów znacznie wzrośnie - dodaje st. asp. Jurecka.

Stróże prawa uzupełniają, że sięganie po środki odurzające, podobnie jak spożywanie alkoholu przez osoby niepełnoletnie, jest przejawem demoralizacji. Dlatego do sądu rejonowego, wydziału rodzinnego i nieletnich, zostaną przesłane materiały w sprawie młodych ludzi, którzy kupili narkotyki.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
hagi, 21.02.2014 11:14
STOP MORDERCOM Z MONOPOLOWYCH !!!
CIHHHY, 21.02.2014 07:42
ROBOTE MU DAJCIE NIE BEDZIE MUSIAL HANDLOWAC
HEHE, 20.02.2014 22:51
MARIHUANINA ROBIONA PRZEZ MORDERCÓW! STOP GŁUPIEMU SPOŁECZEŃSTWU
OD11, 20.02.2014 22:01
Narkotyki to wyrok śmierci dla naszych dzieci.!!!!!! 19 latek rozprowadzał narkotyki , pytanie kto jemu dostarczał .?? Za to trzeba się wziążć ostro . Wyłonić bandytów , morderców produkujących narkotyki . Dosyć CIERPIEŃ rodziców dzieci uzależnionych od narkotyków . Stop MORDERCOM .!!!!!!! STOP MORDERCOM!!!!!!!!!!!!!