KĘTY. 26-letni kęczanin zatrzymany. Poszukiwany był dwoma listami gończymi.

28 kwietnia 2017 Autor: sz

Ukrywał się przed policjantami kilkanaście miesięcy. Poszukiwany był dwoma listami gończymi. 26-letni mieszkaniec Kęt został zatrzymany w jednym z domów na terenie gminy Kęty.

fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który od kilkunastu miesięcy był poszukiwany dwoma listami gończymi. Kęczanin był poszukiwany jako podejrzany o rozbój, kradzież, a także przestępstwo drogowe.

-Poszukiwany unikał spotkania z policjantami, gdyż obawiał się kary więzienia za przestępstwa, których dopuścił się w 2015 i 2016 roku tj. rozbój, kradzież oraz jazda w stanie nietrzeźwości – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

W minionym tygodniu funkcjonariusze ustalili, iż poszukiwany mężczyzna aktualnie przebywa w jednym z domów na terenie gminy Kęty. Policjanci udali się pod wskazany adres.

-Właściciel posesji oznajmił ze środka, że nie otworzy drzwi, gdyż „właśnie zgubił klucz”. Dziwnym trafem klucz się znalazł, gdy tylko policjanci oświadczyli, że drzwi zostaną wyważone. Funkcjonariusze weszli do wnętrza domu. Tam podczas przeszukania w jednym z pomieszczeń odnaleźli ukrywającego się 26 – latka – relacjonuje Małgorzata Jurecka.

26-letni mieszkaniec Kęt trafił do zakładu karnego.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy