KĘTY. 30-latce podczas jazdy zapalił się samochód. Kobieta może trafić za kratki

15 października 2020 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W miniony wtorek w godzinach popołudniowych na ulicy Sobieskiego w Kętach w płomieniach stanął samochód. Silnik w bmw zapalił się w pojeździe w trakcie jazdy. Na miejsce natychmiast udały się wszystkie służby ratunkowe.

Przybyli na miejsce strażacy otwierając maskę pojazdu ugasili pożar silnika. Swoje czynności związane ze zdarzeniem wykonywali też policjanci.

- Jak się okazało 30-letnia kobieta nie powinna siadać za kierownicę samochodu ponieważ od dwóch lat posiadała zakaz kierowania pojazdami orzeczony przez żywiecki Sąd – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Teraz kobiecie grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy