KĘTY. 58-letnia kobieta potrącona na przejściu dla pieszych

20 grudnia 2017 Autor: sz
KĘTY. 58-letnia kobieta potrącona na przejściu dla pieszych

We wtorek popołudniu na drogach powiatu oświęcimskiego doszło do dwóch wypadków drogowych z udziałem pieszych. Jeden z nich, w Witkowicach zakończył się tragicznie. Potrącony przez skodę 58-letni pieszy zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Drugi wypadek miał miejsce w Kętach na ulicy Żeromskiego 28-letni kęczanin, kierując mitsubishi coltem, potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 58-letnią mieszkankę Kęt.

-W wyniku potrącenia piesza doznała urazu nogi oraz ogólnych potłuczeń i została przewieziona do szpitala na leczenie – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dokładne okoliczności tego zdarzenia ustalają policjanci z oświęcimskiej drogówki.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy