KĘTY. Akcja Krwiodawstwa w „Koperniku” na 15-lecie działalności Klubu HDK

09 marca 2018 Autor: red
fot. organizatorzy

fot. organizatorzy

Krew w szczytnym celu chciało oddać ponad 60 osób. Ostatecznie dopuszczono blisko 50. W popularnym kęckim "Koperniku" zorganizowano 61. Akcję Krwiodawstwa.- Pozyskano 21 100 ml krwi. 19 osób oddało krew po raz pierwszy. Oprócz obecnych uczniów naszej szkoły w akcji wzięli udział nauczyciele, absolwenci oraz przyjaciele naszego Klubu HDK - poinformowali nas organizatorzy.Była to kolejna akcja tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu „Młoda Krew Ratuje Życie” oraz kolejna, wieńcząca piętnasty rok działalności HDK w „Koperniku”.Najbliższa akcja krwiodawstwa 5 czerwca. Szczegóły na fanpejdżu na Facebooku. @hdk.pz10.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy