KĘTY. Burmistrz Krzysztof Klęczar zmienił zdanie. Na Rynku symbolicznie wyłączono oświetlenie

01 grudnia 2020 Autor: sz
fot. screen fb Krzysztof Klęczar

fot. screen fb Krzysztof Klęczar

Jak pisaliśmy w poprzednim newsie burmistrz Gminy Kęty jeszcze przed południem poinformował nas o tym, iż nie zamierza wyłączać nigdzie oświetlenia w gminie Kęty. Stało się jednak inaczej, o czym burmistrz Krzysztof Klęczar poinformował na jednym z portali społecznościowych.

-Solidarność i pomocniczość to fundamenty samorządności. W geście protestu, ale także solidarności z setkami innych miast w Polsce, również w Ketach o godzinie 17.00 symbolicznie przygasły dziś światła – napisał na swoim facebook’owym profilu burmistrz Gminy Kęty Krzysztof Klęczar.

Włodarz miasta zamieścił krótki film, na którym widać moment zgaszenia świateł na kęckim Rynku.

-Apeluję do rządzących, przestańcie niszczyć samorządy. Opamiętajcie się, Jeszcze nie jest za późno! – podkreśli w wpisie Krzysztof Klęczar.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy