KĘTY. Był poszukiwany listem gończym. Zatrzymał go policjant jadący do pracy

19 marca 2019 Autor: sz
KĘTY. Był poszukiwany listem gończym. Zatrzymał go policjant jadący do pracy

W minioną środę, jadący na popołudniową służbę policjant pionu kryminalnego zauważył w okolicach dworca PKS w Kętach wsiadającego do samochodu mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym.

- O powyższym fakcie funkcjonariusz natychmiast powiadomił dyżurnego komisariatu, po czym pojechał za poszukiwanym, który kierował się na drogę wojewódzką prowadzącą w kierunku powiatu wadowickiego – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -Po chwili już na terenie Bulowic poszukiwany skręcił w jedną z bocznych uliczek, więc policjant wyprzedził go, po czym zwolnił i zablokował drogę swoim pojazdem – dodaje rzeczniczka.

Policjant zachowując względy bezpieczeństwa zatrzymał 41-letniego mieszkańca Gminy Kęty, a następnie przekazał go kolegom z patrolu.

Mężczyzna był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu. 41-latek od blisko 2 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w obawie przed grożącą mu karą więzienia za niealimentację. Poszukiwany jeszcze tego samego dnia trafił za kratki, gdzie spędzi najbliższe pół roku.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy