KĘTY. Chciał pomóc przy wymianie koła. Od kierowcy wyczuł alkohol

19 listopada 2019 Autor: ren
KĘTY. Chciał pomóc przy wymianie koła. Od kierowcy wyczuł alkohol

W nocy z soboty na niedzielę wracający pieszo do domu ulicą Żeromskiego 28-letni mieszkaniec Kęt zauważył mężczyznę, który zmieniał koło w samochodzie. Kierowca mitsubishi miał problem z odkręceniem przebitego koła, więc pieszy zaoferował swoją pomoc.

- W trakcie rozmowy, podczas wymiany koła kęczanin wyczuł od kierowcy woń alkoholu. O swoim spostrzeżeniu natychmiast powiadomił Policję – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Przybyli na miejsce policjanci przeprowadzili badanie stanu trzeźwości 53-letniego mieszkańca powiatu bielskiego, które wykazało w wydychanym powietrzu 2 promile alkoholu.

Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara pieniężna.

-Na duże podziękowania zasługuje mieszkaniec Kęt, który chcąc pomóc kierowcy w kłopocie, jednocześnie pomógł w wyeliminowaniu drogowego przestępcy – podkreśla Małgorzata Jurecka.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy