KĘTY. Ciężarówka pełna słodyczy zajedzie na Hejnał

07 września 2018 Autor: Rafał Lorek
KĘTY. Ciężarówka pełna słodyczy zajedzie na Hejnał

W najbliższą niedzielę 9 września, od godz. 13 do 20, na stadionie Hejnału przy ul. Sobieskiego podczas "Pożegnania Lata" na wszystkich odwiedzających czekać będą moc słodyczy, gier, zabaw, czy interaktywnych aplikacji. Marka Wawel przygotowała dla swoich fanów wyjątkową atrakcję – pierwszą tego typu interaktywną ciężarówkę, która właśnie wyruszyła w swoją premierową trasę po całej Polsce.

- Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki. Wszystkie atrakcje będzie można odkryć już w niedzielę 9 września w Kętach przy Stadionie Hejnał przy ul. Sobieskiego podczas Pożegnania Lata. Przyjdź i sprawdź, jakie atrakcje, oprócz słodyczy, czekają w środku i w strefie zabaw przed ciężarówką! - zachęcają organizatorzy.

We wnętrzu ciężarówki nie brakuje atrakcji. Towarzyszami podróży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki, czyli postacie znane z najnowszych spotów telewizyjnych marki. Każdy będzie mógł spróbować sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel.

- Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy - podkreślają gospodarze niedzielnej imprezy w Kętach.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Zdrowe słodycze i z Polski , 07.09.2018 17:26
Wawel jest pyszny i jest polskimi slodyczami
Slodko, 07.09.2018 09:31
Czy słodycze w. Tej ciężarówce będą zawierać niezdrowy tłuszcz palmowy? Czy będą bardziej zdrowe? O obniżonej zawartości cukrów?