KĘTY. Czołówka na Krakowskiej. Kierowcy trafili do szpitala

24 października 2019 Autor: zyg
fot. zyg

fot. zyg

Do poważnego zdarzenia drogowego doszło w czwartek około godziny 16.16 na drodze krajowej nr 52 w Kętach. Na ulicy Krakowskiej czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe.

-Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 81-letni mieszkaniec Kielc kierując samochodem marki skoda octavia zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie zderzył się czołowo z renault clio, którym kierował 70-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Droga z Kęt do Andrychowa była całkowicie zablokowana. Policjanci kierowali objazdami. Na miejscu zdarzenia pracowało sześć zastępów straży pożarnej – trzy zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej oraz trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.

-Do ewakuacji jednego z kierowców strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych – mówi Zbigniew Jekiełek, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.

Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnią policjanci z oświęcimskiej drogówki.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy