KĘTY. Daj sobie obciąć włosy i pomóż chorym na raka

08 stycznia 2019 Autor: red
KĘTY. Daj sobie obciąć włosy i pomóż chorym na raka

Dzięki inicjatywie nauczyciela przedmiotów fryzjerskich, Marcie Hermie-Studenckiej, w najbliższy piątek 11 stycznia o godz. 10 w kęckim „Elektryku” (sala nr 106), każdy, kto chciałby obciąć włosy, może to zrobić w zbożnym celu. Obcięte włosy (min. długość to 25 cm) przekazane zostaną Fundacji „O mały włos”, która wykorzysta je do wykonania peruk dla dzieci i kobiet, zmagających się z chorobą nowotworową.

- Oddajemy je za darmo. Dlatego potrzebujemy jak najwięcej włosów, aby nie tylko z nich upleść perukę, ale także sfinansować sortowanie tych włosów, przygotowanie ich, pracę perukarza oraz użyte materiały - tłumaczą w fundacji.

Dla odważnych czekają dyplomy i podziękowania.

Fundację wsparły m.in. tak znane osoby, jak piosenkarka Maryla Rodowicz i dziennikarka telewizyjna Karolina Szostak.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy