KĘTY. Diecezalno-powiatowo-gminne Dożynki już dziś!

10 września 2017 Autor: sz
KĘTY. Diecezalno-powiatowo-gminne Dożynki już dziś!

Na godzinę 10.00 zaplanowano rozpoczęcie dzisiejszych uroczystości dożynkowych. Na terenach sportowych Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 nastąpi otwarcie wystawy rolniczej.

O godzinie 10.45 wyruszy korowód dożynkowy, który dotrze do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach, gdzie o godzinie 11 odprawiona zostanie Msza Święta Dożynkowa.

Po liturgii odbędą się tradycyjne obrzędy dożynkowe oraz część artystyczna. Na zakończenie odbędzie się koncert zespołu Trzy Gitary.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy