KĘTY. Diler z Kolumbii w rękach Policji

11 października 2018 Autor: adm
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali 48-letniego obywatela Kolumbii, poszukiwanego przez oświęcimski sąd za przestępstwa narkotykowe.

Do zatrzymania poszukiwanego doszło wczoraj. Tuż po godzinie 18 na ulicy Kościuszki dzielnicowi zauważyli mężczyznę rysopisem odpowiadającemu poszukiwanemu 48-letniemu Kolumbijczykowi.

Obcokrajowiec trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji. Był poszukiwany od kilku miesięcy za przestępstwa narkotykowe .

- Dziś w godzinach przedpołudniowych 48-latek trafił do jednego z zakładów karnych - poinformowała asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
inz.mamoń, 11.10.2018 11:27
Kartel narkotykowy z Kolumbii w Kętach :)