KĘTY. Dla dzieci i młodzieży godzina za 1 zł

13 sierpnia 2013 Autor: plin

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach ogłasza, że od 15 do 18 sierpnia - dzieci i młodzież szkolna do lat 20 - może korzystać z pływalni w promocyjnej cenie: 1 zł za godzinę.

fot. UG Kęty

fot. UG Kęty

Jest też bonus dla starszych amatorów kąpieli. - Dla dorosłych obniżamy cenę w tym okresie do 5 zł za godzinę. Serdecznie zapraszamy i życzymy miłego wypoczynku! - komunikuje kęcki OSiR.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

sss, 14.08.2013 07:03
Gdzie ci ludzie w Ketach sie znaleźli. Ja chce nowych wąłdx które bedą cos robic a nei tylko zdjecia koło sraczy
Generator, 13.08.2013 23:43
A ten pa..ac szczaw i mirabelki skąd się wziął? Poprzednie komentarze wskazują że z psychiatryka.
Shadow anty szczaw, 13.08.2013 23:25
Szczaw i mirabelki to radykalny partyzant Ruchu Pali Cata. Buuuuuuuuuhhhhhaaaahhhhaaa.
wev, 13.08.2013 17:35
Przyglądam się waszej ala polemice i napisze do szczaw i mirabelki ty [ciach!]-włazie jeden.
mati, 13.08.2013 17:07
szczaw i coś tam widać że nie masz auta i raczej się nie dorobisz - ty nawet do łopaty się nie nadajesz ponieważ przy łopacie też trzeba myśleć,-jak czytam takie komentarze to jetem dwoma rękami za aborcją
gruby, 13.08.2013 17:02
Gdzieś już to wszystko słyszałem, i tak to nic nie pomoże władze OŚWIĘCIMIA myślą tylko o sobie i swojej rodzinie a nas WYBORCÓW mają tan gdzieś.Przypomną sobie za pół roku przed wyborami.Tylko to będzie zapóżno.
Shadow, 13.08.2013 16:19
Buhhaaaahhaaaa. szczaw i mirabelki, ty [ciach!]..lizie.
straznik intrnetow, 13.08.2013 14:21
Desen sedna...
malu, 13.08.2013 13:19
<p>szczaw i mirabelki: Pomnik mu postaw, "PHI".. rzenada.</p>
Osw\'mianin, 13.08.2013 12:58
<p>Da się? Da, co rusz w Kętach jakieś promocje, zawody sportowe, liczne atrakcje dla dzieci i młodzieży. A u nas? Sracz na plantach i zamknięte kąpielisko w trakcie wakacji... teraz wielki bum, szaleństwo po serii tragicznych wypadk&oacute;w na Krukach z powodu braku strzeżonego kąpieliska miejskiego z podkreśleniem, że Oświęcim to miasto powiatowe, bo mieszkańcy zaczynają się buntować. Za chwile lato się skończy wakacje jeszcze szybciej, do rozm&oacute;w wr&oacute;cimy w przyszłym roku... "i tak w koło Macieju" a kąpieliska jak nie ma tak nie będzie... Najbardziej irytujące w tym wszystkim jest to mydlenie oczu, "gadanego się dużo zmieści..."</p>
szczaw i mirabelki, 13.08.2013 10:48
Marku dobre. Trafiłeś w sam deseń sedna. Mówisz o parkometrach. Super komentarz. Ale ja nie mam auta. Ale i tak niezły komentarz.
Marek Nazarowski, 13.08.2013 10:16
Phi! U nas za złotówkę można skorzystać ze znacznie nowocześniejszej atrakcji. I to dwa razy :-)